www.7-forty.com

Текущее время: 28 мар 2024 15:42

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 357 ]  На страницу Пред.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 28 май 2009 12:56 
Не в сети
Тренер Харькова
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 фев 2008 22:56
Сообщений: 1978
Откуда: Харьков
Lourens писал(а):
Типу чергуються? Якщо Закарпаття грає то Шахтар чемпіон? Якщо ні - то Динамо? )
Ну да, где-то я такое слышал. И не раз. Что когда Закарпатье играет в вышке, чемпионом всегда становится Шахтер ))

_________________
Чемпион ЛЧ-10
Чемпион КЧ-10
Чемпион ЛЧ-11


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 28 май 2009 13:57 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 18:51
Сообщений: 1065
Откуда: Запорожье
Отлично, уже пошли слухи, что кандидатов в президенты УПЛ осталось в количестве одной штуки, т. е. Рабинович :(

"Верной дорогой идем..." :(

_________________
Вице-чемпион КЧ-2
Бронзовый призер КЧ-3
Чемпион ФФП-2007
Обладатель Кубка ТСА-2007/08
Дважды вице-чемпион Noroc F1 Manager 2008

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 28 май 2009 14:35 
Не в сети
Мол. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2008 18:23
Сообщений: 589
Откуда: Ужгород
paradox писал(а):
Lourens писал(а):
Типу чергуються? Якщо Закарпаття грає то Шахтар чемпіон? Якщо ні - то Динамо? )
Ну да, где-то я такое слышал. И не раз. Что когда Закарпатье играет в вышке, чемпионом всегда становится Шахтер ))

Значіть слідуий сезон виграє Шахтар бо ЗАКАРПАТТЯ повертаєтся і не на один сезон !!!!!!!!!!

_________________
Неофициальный абсолютный чемпион ЛЧ 6
Деревяна Медаль 2 сезону РуРу

Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 28 май 2009 14:42 
Не в сети
U-19

Зарегистрирован: 09 фев 2008 10:43
Сообщений: 407
@oskar@ писал(а):
paradox писал(а):
Lourens писал(а):
Типу чергуються? Якщо Закарпаття грає то Шахтар чемпіон? Якщо ні - то Динамо? )
Ну да, где-то я такое слышал. И не раз. Что когда Закарпатье играет в вышке, чемпионом всегда становится Шахтер ))

Значіть слідуий сезон виграє Шахтар бо ЗАКАРПАТТЯ повертаєтся і не на один сезон !!!!!!!!!!

Закарпаття повертається а шахта піде на його місце :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Ale' la Lazio aleeee' vinci insieme a noi. Conquistala vittoria, conquistala per noi!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 28 май 2009 17:31 
Не в сети
Мол. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 фев 2008 18:24
Сообщений: 907
Откуда: Луцьк
Наступного сезону чекаєм Волинь та Львів у ПЛ....чомусь є така впевненість :?

_________________
Выпyстите ежикy в моpдy стpyйкy сигаpетного дыма, и он тyт же пpезpительно чихнет. В отличие от человека, ежики обладают настолько мощным pазyмом, что способны подавить в себе тягy к кypению.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 28 май 2009 22:38 
Не в сети
Тренер Луцка
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 апр 2008 08:42
Сообщений: 1644
Откуда: Київ
Frooom писал(а):
Наступного сезону чекаєм Волинь та Львів у ПЛ....чомусь є така впевненість :?


У мене також)))

_________________
Срібло КЧ-3 (Луцьк)
Золото КЧ-4 (Луцьк)
Бронза КЧ-5 (Харьків)
Срібло КЧ-6 (Івано-Франківськ)
Переможець абсолюту ЛЧ-4
Переможець Іспанської Фієсти
Чемпион ТНП Гран-при 2008-2009 в складі 12ua
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 28 май 2009 22:39 
Не в сети
Тренер Львова
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 16:42
Сообщений: 4191
Откуда: Львів
Щось думаю що Львів розберуть.. принаймні Баранців... Але хотілсоь би щоб повернулись в тому ж складі... Ковалець казав що в наступний день після Карпат буде пресуха Кіндзерського. Ніхто не бачив в неті?

_________________
"Мене нервують люди, ті шо думають мало."
"Не стидайся, то твоя земля. Не стидайся, то Україна."
"Ти сам собі країна. Зроби порядок у своїй голові." (с) Кузьма Скрябін


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 29 май 2009 01:44 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 фев 2008 16:18
Сообщений: 1603
Откуда: Львів
27 травня у Малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася прес-конференція за участі президента футбольного клубу «Львів» Юрія Івановича Кіндзерського, директора клубу Василя Лебідя, спортивного директора Романа Лаби, начальника управління сім’ї, молоді та спорту Юрія Наконечного. В ході прес-конференції долучився мер міста Андрій Садовий.
Як належиться, слово взяв Юрій Іванович. Він одразу зауважив, що чітко і лаконічно підведе підсумки сезону і розкаже про плани клубу на майбутнє. Забіючи наперед скажемо, що так і сталось. Юрій Кіндзерський настільки зрозуміло висловився, що певний час журналісти навіть не знали про що запитувати.


“Сьогодні зранку розпочалася нова доба, нова ера футбольного клубу «Львів». За ці роки ми винесли багато уроків, ми вчимося на своїх помилках. Після фінального свистка матчу з «Карпатами» я почав жити новими завданнями, цілями, сьогоденням і думати про те, що ми повинні зробити найближчим часом. Наш виступ в «Прем’єр-Лізі» – це дуже хороший, багатий досвід, якого ми набули. «Прем’єр-Ліга» теж ще молода, їй лише один рік. Шкода, що немає президента у цієї структури, але будемо сподіватися, що 31 травня у Дніпропетровську перед фіналом Кубка України все таки буде обраний її голова. І ми ще як досі клуб «Прем'єр-Ліги» будемо причетні до цього свята.

Але все ж таки про нашу команду. Вже вчора стало зрозуміло, що завдання футбольного клубу «Львів» на наступний сезон – це вийти з першого місця Першої ліги в сезоні 2009/2010 у «Прем'єр-Лігу». Це по-перше. Друге питання: для того, щоб зберегти хлопців, щоб у них була мотивація і продовження досвіду боротьби з клубами «Прем'єр-Ліги», підтримання рівня команди, нашим ще одним завданням буде досягнення фіналу Кубка України. Ну але найважче питання – збереження колективу. Якщо проблем з утриманням адміністрації, персоналу команди у нас проблем нема і бути не може, то поки що так само я можу сказати, що не можна говорити про втрату гравців у міжсезоння. Ми вчора спілкувалися до пізньої ночі з нашими футболістами, з тренерським складом. Звичайно, це емоції. Ще до кінця ніхто не розуміє, що трапилося, але надзвичайної небезпеки, що ми втратимо наш прекрасний боєздатний колектив немає. Шалена атака буде йти від, скажемо так, умовно багатих клубів, які захочуть мати таких бійців в своєму складі. Адже ми провели дуже добре сезон, на мій погляд, та й не тільки лише на мій… У нас лише один футболіст, у якого через місяць завершується контракт – це Олександ Жданов. Він матиме право по регламенту перейти в будь-який клуб, але це ще далеко не означає, що він залишить «Львів». Після січня, коли ми мали дуже патріотичну розмову, думаю зараз теж постане фінансове питання, але я гадаю, що переможе бажаня рости і бажання не загубитися в сьогоднішніх жорстких умовах, що переможе патріотизм до міста і до клубу. Адже «Прем'єр-Ліга» на сьогоднішній день є дуже сильна, це підтвердили виступи наших клубів на євроарені. Досвід наших футболістів є ще недостатнім, це ще досить сирий матеріал і я особисто як президент, як батько переживаю за наших козаків, щоб вони не потрапили до значно жорсткіших умов і там не загубились. Це може стати втратою потенціалу, який є у наших футболістів. Але це вже домовленості. У нас ще буде попередня розмова, хоча вона теж буде управлятись емоціями – моїми і футболістів. Хоча для мене в меншій мірі, бо я у бізнесі вже давно і це для мене не перше потрясіння і, мабуть, не останнє. Буває біла і чорна полоса у житті, це потрібно пережити. Важливо перенести труднощі, які бувають у житті людини. У даному випадку я не вважаю, що це є чимсоь надзвичайним для нашого клубу. Це просто черговий етап, досвід, який оцінити не можливо.

Сьогодні ми активно працюємо над інфраструктурою. Я би попросив працівників ЗМІ не вживати таких фраз як «багата цяцька президентів». Це далеко не так. Крім грошей президенти вкладають в свої клуби ще й душу. В нас був цікаий сезон. Перше коло провели у Львові, потім умудрилися зіграти славнозвісний матч в Добромилі, який став згодом однією з причин ненабраних очок. Було дуже неприємно, коли деякі газети розміщували фото бомжів зі значками «Арсеналу» і «Львова». Я вам скажу, що це дуже важко морально перености. Ми не бомжі. Ви це бачили по скандуваннях вболівальників на виїздах де ми грали, наприклад, в Дніпропетровську. Нас палко підтримують в Добромилі, хоча ми не є добромильською командою. Нас підтримували вчора львів'яни, тому що ми завжди були, є і будемо львівською командою. Ми є командою Галичини. Крім того, ми ще є всеукраїнським колективом, бо у нас завжди грає 11 українців на полі. На сьогодні нема у нас легіонерів. Я не скажу, що це наша ціль і завжди так буде, бо життя диктує деколи свої умови. Проте гра показала, що українська команда власних вихованців може давати будь-кому бій. Нашою єдиною метою є підвищення рівня команди національної збірної України, її підтримка. Страхова компанія «Княжа» на сьогоднішній день фінансує не тільки ФК «Львів», а й гордість нашої держави – національну збірну. Якщо ми купуємо легіонерів, то ми їх виховуємо, тут вони вдосконалюються, а потім грають проти нашої ж команди у складах своїх національних збірних. Це моя позиція. Чим більше ми підтримуємо легіонерів, тим більше ми підтримуємо наших конкурентів на Чемпіонатах Світу та Європи.

Так от щодо інфраструктури. Ми все-таки дивлячись на вчорашній матч переорієнтуємось щодо бачення реконструкції «Сокола». Я думаю, ми будемо будувати там повноцінний стадіон. Це займе 9 місяців. Буде складно збудувати стадіон у Львові до Євро-2012 за 2 роки. А чекати поки його зведуть, граючи в Добромилі, - це буде неправильно. В Добромилі у нас буде запасний стадіон, там гратиме молодіжка. Це буде нашою базою. Там завжди чудове повітра, гарна погода, можна набиратися сил. А ми будемо тішити вболівальника у Львові своєю грою. Хотілося б перенести базу зі Щасливого сюди і вже би ніхто не казав, що клуб Прем'єр-Ліги не має бази. Хтось каже, що треба скорочувати Прем'єр-Лігу до 10 клубів. То може давайте зробимо три клуби і визначимо наперед хто яке місце займе!? В чому ж тоді колорит змагань?! Так, у нас короткі терміни, щоб все зробити, однак не все від нас залежить. Є демократична бюрократія, яка гальмує всі процеси виділення землі під стадіони.

Що ж , всім дякую за увагу. Прошу ваші запитання…”

Після довгої паузи лунають перші запитання:

- Одразу два запитання – яка подальша доля Ковальця і чи відбулася вже попередня розмова з лідерами команди – братами Баранцями і Валерієм Федорчуком щодо їхнього майбутнього у ФК «Львів»?

- Що буде із Сергієм Ковальцем взагалі як з людино я не знаю, але як з тренером ФК «Львів» … Тут потрібно все добре проаналізувати і зважити. У нас є трирічний контракт. У нас сьогодні відбулася розмова. І зараз мене все влаштовує. Не скажу напевне, що все влаштовує Сергія Ковальця. У нас короткий термін на визначення майбутнього Сергія Івановича і все має вирішитися до суботи. По гравцях … Де-юре у нас взагалі проблем нема, бо усі на контрактах. Буду спілкуватися з усіма футболістами. Якщо будуть конкретні хороші пропозиції і ми будемо впевненні, що наш гравець не загубиться, то ми його відпустимо. Що стосується Федорчука і Баранців, то скажу, що у нас протягом сезону були змістовні розмови. Там взагалі фінансові питання стояти не будуть, бо хлопці родом зі Львова і патріотизм у них стоїть на першому місці. Зараз на емоціях говорити про серйозні речі після вчорашнього матчу – це смішно. Ми не є найслабшою командою Прем’єр-Ліги, але так склалися обставини.

- Які клуби зараз цікавляться футболістами ФК «Львів»?

- Було тільки одне офіційне звернення від донецького «Металурга» по Ільківу. Переговори ведуться, але ні я, ні Ігор особисто не зацікавлені у цьому трансфері. Це є інтерес односторонній. Краще грати у нас, чогось добиватися, заявляти про себе, аніж сидіти десь на лаві запасних. На жаль, ще є агенти, які підпільно ведуть різні переговори, від цього ніхто нікуди не подінеться.

Заходить мер міста Андрій Іванович Садовий, який залишив апаратну нараду, щоб долучитись до прес-конференції, потискає руку Юрію Кіндзерському, висловлює підтримку городянам:

“Я хочу подякувати нашій міській команді. Гол, який ви вчора забили є ціннішим від тисячі інших голів. Ви патріоти, ви боретеся і я переконаний, що ви переможете. А місто зі своєї сторони буде максимально допомагати вам в межах можливостей. Тримайтеся. Дякую”

- Дякую Вам (Юрій Іванович Кіндзерський).

- Андрію Івановичу, футбольний клуб «Львів» через різні причини проводив матчі чемпіонату за межами «Львова», хоча мав право на суборенду стадіону «Україна». Ви ж заявляєте про підтримку клубу …

- Ви знаєте офіційну позицію міської влади. Ми надсилали листа «Карпатам», що згідно з угодою про оренду, футбольний клуб «Карпати» має надати ФК «Львів» стадіон для ігор. На превеликий жаль, домовленості не були виконані. Мені дуже прикро за цей інцидент. Звичайно, «Карпати» укладали там газон, але це є міський стадіон і такі дії є неправильними. Стадіон належить львів'янам. Так не має бути. Якщо міська влада просить надати стадіон футбольному клубу «Львів», бо він має на це право, коли мають зіграти зірки естради із ветеранами ФК «Карпати», а їм не дає керівництво клубу, то ми будемо це обговорювати, приймати відповіді рішення згідно з чинним законодавстом. Але я радію за ФК «Львів» - вони гартуються. Місто хоче і буде мати цю команду у найвищому дивізіоні українського футболу. Ще раз дякую.

Андрій Іванович покидає залу. Журналісти продовжують ставити питання президенту ФК «Львів»

- Розкажіть більш детально про плани щодо стадіону «Сокіл»…

- Ми отримали стадіон і майно, яке біля нього розташовується в оренду не на 49, а на 10 років. Наступний крок – це отримання землі, щоб можна було швиденько розпочати земляні роботи. На жаль, керівництво ЛОРТА веде себе неадекватно. Ми не можемо їх зловити , щоб погодити межі земельної діялнки. Це все відтягує можливість внесення на сесію міської ради данного питання. «Сокіл» входить в перелік об'єктів до Євро-2012. Я вважаю, що через це працівники ЛОРТА є ворогами не тільки Львова, але й України, адже вони гальмують процес. Кожен думає про свої інтереси.

- Тобто ви готові одразу, як тільки залагодите усі питання, будувати там домашній стадіон?

- Практично, так. Міська рада приймає рішеня, наступного дня ми у виконкомі маємо отримати дозвіл на виконання робіт. Кілька варіантів проектних робіт вже у нас готові, їх потрібно лише затвердити. За 6 місяців там буде вже стояти 80% цього стадіону і додаткових об’єктів. У нас є досвід таких робіт. Львів'яни це побачать. Цілком реально справитися до 30 листопада, коли завітає інспектція УЄФА. Ми плануємо будувати стадіон десь на 10 тисяч. За попередніми підрахунками це займе 9 місяців. Також там планується будівництво готеля. За строки, які нам дали, а це 2 роки, він теж буде там стояти.

Запитань немає, тому Юрій Іванович продовжує.

Вчора на телеканалі «1+1» переглядав репортаж про львівське дербі, де йшлося про те, що «Львів» має якісь борги перед «Карпатами». Я вам хочу сказати, що «Львів» добросовісно виплачує всі рахунки. «Карпатам» ми за осінь заплатили більше мільйона гривень. А платити за оренду стадіону в той час, коли ми там не граємо, ми не збираємось. Сьогодні футбольний клуб «Львів» нікому нічого не винен. Будь ласка, провіряйте інформацію.

- Якщо не акредитують «Арсенал» чи не зможе на новий сезон заявитися «Зоря»., чи існує ймовірність, що «Львів» залишиться в елітному дивізіоні?


- Не варто на це надіятись, це навіть неправильно. Бо в такому разі ми зацікавлені, щоб когось не акредитували, приймати в участь в усяких таких справах. Навіщо тоді футбол грати. якщо можна щось придумати? (сміх у залі).

- Як вам атмосфера на стадіоні під час львівського дербі?

- На мою думку, учора під час львівського "дербі" увесь стадіон вболівав не стільки за нас, як проти тих неприємних речей, які все ще є в українському футболі. Що стосується нас, то протягом сезону, проведеного у Прем’єр-Лізі, ми не давали жодного приводу, аби хтось сказав, що ми поводили себе нечесно. Було багато розмов, що страхова компанія «Княжа» є спонсором Федерації футболу України і це позитивно впливатиме на результати ФК «Львів». Але ви бачите, що все в нашому футболі нормально, слава Богу. Сезон в цілому ми провели чудово. Ми молоді і це, мабуть, наша проблема до певної міри. Ми маємо внутрішній успіх і якщо та пружина, яку ми зжимали, розірветься, то в Першій лізі у нас точно конкурентів не буде.

Прес-служба футбольного клубу "Львів"

_________________
Бронза: КЧ-1 (Львів), КЧ-4 (Ужгород), КЧ-8 (Запоріжжя)
Срібло: КЧ-5 (Запоріжжя)
Золото: КЧ-2 (Ужгород), КЧ-12 (Квасилів)
Золото ФФП (2007), Кубок ТСА (2008), срібло ТСА (2010), золото та Суперкубок Торпедо.ру (2011) в складі збірної "7-40"


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 29 май 2009 19:04 
Не в сети
Мол. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2008 18:23
Сообщений: 589
Откуда: Ужгород
ФК ЗАКАРПАТТЯ у Премєр-ЛІзі ура ура ура :) :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Bravo:

_________________
Неофициальный абсолютный чемпион ЛЧ 6
Деревяна Медаль 2 сезону РуРу

Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 29 май 2009 20:06 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 18:51
Сообщений: 1065
Откуда: Запорожье
Эти типа можно поздравлять Шахтер с чемпионством? :D

_________________
Вице-чемпион КЧ-2
Бронзовый призер КЧ-3
Чемпион ФФП-2007
Обладатель Кубка ТСА-2007/08
Дважды вице-чемпион Noroc F1 Manager 2008

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 29 май 2009 20:36 
Не в сети
Мол. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2008 18:23
Сообщений: 589
Откуда: Ужгород
Неа Шахтар можно поздравить з вильотом у першу лігу !! :D

_________________
Неофициальный абсолютный чемпион ЛЧ 6
Деревяна Медаль 2 сезону РуРу

Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 29 май 2009 21:23 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 фев 2008 16:11
Сообщений: 1241
Откуда: Славне місто ЛЬВІВ!!!
Дикий Захід, або "Ганьба" за чесність
Изображение
«Уперше бачу, коли команду свого ж міста вболівальники обливають брудом за позитивного для неї результату», - здивовано сказав мені після матчу «Карпати» - ФК «Львів» Францішек Завада, польський журналіст, що приїхав на львівське дербі з Бидгоща.

…Після матчу минуло кілька днів. Забулись образливі вигуки з трибун на адресу команди, потроху забувається дикунське жбурляння хлібом в карпатівський автобус уболівальників ФК «Львів», розмахування перед лобовим склом цього ж автобусу причинним місцем ще одного «синьо-золотого левича». Забуваються навіть здивовані очі Сергія Кузнецова, що одразу після переможного голу своєї команди мчав ділитися своєю радістю до центральних трибун, а побачив там ліс середніх мозолистих пальців, що хвилину тому длубались в носі. Все забувається… Але оті слова до глибини європейської душі враженого туриста з Польщі ніяк не йдуть з голови. Ми ще довго спілкувалися у львівській кнайпі, а потім на вокзалі, і Францішек ніяк не міг збагнути: чому люди на стадіоні буквально вимагали, аби «Карпати» припинили боротьбу, пропустили гол, залишивши цим свого суперника серед числа елітних клубів. «Даруй, але ж це злочин! Злочин, фактично санкціонований простими людьми, глядачами! Тобто, вони були не те що не проти, а фактично закликали одну з команд здати гру! І коли та цього не зробила, вони озлобились проти неї, виявивши ницість і неандертальську поведінку. Упевнений, завтра їм буде соромно за це!» – не міг заспокоїтись він.

Я не став переконувати гостя у тому, що відчуття сорому узагалі не надто притаманна галичанам риса: боюсь, це б остаточно добило його дорогою до Польщі. Сказав я Францішеку лише одне: «Мабуть, сьогодні «Карпати» пережили один з найкращих днів у своїй історії. Кожен побачив: хто він, а хто його сусід. Це був найкращий фільтр людських душ від дня заснування клубу - трибуни нарешті позбулись полови.»

…Дорогою додому подумалось: а якби на місці «Карпат» у цьому матчі був, скажімо, запорізький «Металург»? Його гравці з трибун теж почули б «Ганьба!» за те, що вони вийшли на поле і перемогли ФК «Львів»? Це нагадує пікантний епізод з невдалого сімейного життя: якби ви прийшли додому і побачили, що вам зраджує жінка з чоловіком, що приїхав у відрядження, то розвернулися б і пішли. А якби під ковдрою у цей момент був сусід з 4-го поверху, йому «Ганьба!» кричати можна. А толку? "Справа" то зроблена...

Ті, що найбільше співчувають ФК «Львову», як правило, дорікають тим, що «Карпати» мали додаткову мотивацію у дербі. Не знаю, мала місце ця мотивація чи ні, однак які гроші можуть в цьому плані бути вищою мотивацією, аніж бажання іншої команди залишитись в Прем’єр-лізі?!

Дорікають і окремим гравцям «Карпат», як от Всеволоду Романенку, який на думку «знавців футболу», «надто радів після фінального свистка, а чому радіти – 9-ому місцю і біді сусіда?»

Цікаво знати, а як інакше мав поводитись голкіпер, що приніс перемогу своїй команді, відбивши пенальті? Голкіпер, котрий знав, що цим врятував свого тренера, який пообіцяв уболівальникам після провалу в матчі з «Арсеналом» піти з «Карпат». Голкіпер, що знав - вболівальники «Карпат» не пробачили б своїй команді продовження серії без перемог. Саме Романенко - і є справжній професіонал, що чесно і добросовісно виконав свою роботу, і йому не соромно подивитися в очі фанам, в яких у серці то й же славний герб, що й у нього. То чого б йому не радіти? Він, на відміну від пенальтіста, ці позитивні емоції заслужив.

Щодо 9-го місця... Знову ж таки - справа не у місці. Це - дербі, нехай і в дечому штучне дербі, адже ФК «Львів» лише назвою прив’язаний до міста, однак не пропискою. Менше з тим - чудово, що у нас зароджується культура дербі. Прекрасно, коли стадіони «Україна» і «Арена» в Добромилі колись будуть розділені різними кольорами і там вируватимуть справжні, щирі емоції. Однак «невеличкий» нюанс у тому, що вболівальникам «Еспаньола» і в голову не прийде освистувати гравців «Барселони», які в останньому турі чесно, по грі перемагають суперника, який перебуває на межі вильоту з Прімери. Нарікати вони можуть хіба на свою команду, що неспроможна вийти на останній поєдинок і битися з усіх сил - заради них же, фанів. А «Карпати» змогли, у них – своя війна, заради своїх вболівальників. І де ж тут крамола, де несправедливість?

Несправедливістю з боку «Карпат» було б спеціально програти, тобто здійснити аморальний поступок, за що в європейських країнах обидві команди-учасники «договорняка» наступний сезон починають у другій лізі. На щастя, «карпатівці» чітко усвідомили, що у професійному спорті порятунок утопаючого – справа рук самого утопаючого, нехай навіть цей утопаючий і живе з тобою в сусідньому будинку. Це – спорт, і закони тут жорстокі, але справедливі.

ФК «Львову» ж хочеться побажати швидкого повернення до еліти. У цьому сезоні присутність цієї команди в ПЛ була цікавою і потрібною. І, як я казав Францішеку, не в останню чергу потрібною львівським «Карпатам». В якості фільтра. Детектора брехні…

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Чемпіон КЧ-5 у складі збірної ЛЬВОВА


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 29 май 2009 21:54 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 фев 2008 16:18
Сообщений: 1603
Откуда: Львів
Andriyko писал(а):
Однак «невеличкий» нюанс у тому, що вболівальникам «Еспаньола» і в голову не прийде освистувати гравців «Барселони», які в останньому турі чесно, по грі перемагають суперника, який перебуває на межі вильоту з Прімери.

Тут треба зробити поправку на те, що "Карпати" освистали вболівальники "Карпат", а не ФК Львова ;)

_________________
Бронза: КЧ-1 (Львів), КЧ-4 (Ужгород), КЧ-8 (Запоріжжя)
Срібло: КЧ-5 (Запоріжжя)
Золото: КЧ-2 (Ужгород), КЧ-12 (Квасилів)
Золото ФФП (2007), Кубок ТСА (2008), срібло ТСА (2010), золото та Суперкубок Торпедо.ру (2011) в складі збірної "7-40"


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 29 май 2009 22:51 
Не в сети
Тренер Львова
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 16:42
Сообщений: 4191
Откуда: Львів
Ukrainian Patriot писал(а):
Andriyko писал(а):
Однак «невеличкий» нюанс у тому, що вболівальникам «Еспаньола» і в голову не прийде освистувати гравців «Барселони», які в останньому турі чесно, по грі перемагають суперника, який перебуває на межі вильоту з Прімери.

Тут треба зробити поправку на те, що "Карпати" освистали вболівальники "Карпат", а не ФК Львова ;)

зробим поправку на те що не вболівальники "Карпат" а вболівальники "львівського футболу"

_________________
"Мене нервують люди, ті шо думають мало."
"Не стидайся, то твоя земля. Не стидайся, то Україна."
"Ти сам собі країна. Зроби порядок у своїй голові." (с) Кузьма Скрябін


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 13:04 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 фев 2008 16:18
Сообщений: 1603
Откуда: Львів
http://football.sport.com.ua/news.php?id=68094 - цікаве інтерв'ю з Йожефом Сабо.
Після інтерв'ю йде реклама, я довго сміявся :D

7-40 – Элитные копии часов. Киев :lol:

_________________
Бронза: КЧ-1 (Львів), КЧ-4 (Ужгород), КЧ-8 (Запоріжжя)
Срібло: КЧ-5 (Запоріжжя)
Золото: КЧ-2 (Ужгород), КЧ-12 (Квасилів)
Золото ФФП (2007), Кубок ТСА (2008), срібло ТСА (2010), золото та Суперкубок Торпедо.ру (2011) в складі збірної "7-40"


Последний раз редактировалось Ukrainian Patriot 31 май 2009 13:11, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 13:10 
Не в сети
Тренер Луцка
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 апр 2008 08:42
Сообщений: 1644
Откуда: Київ
Ага, про годинники класно!! :D

_________________
Срібло КЧ-3 (Луцьк)
Золото КЧ-4 (Луцьк)
Бронза КЧ-5 (Харьків)
Срібло КЧ-6 (Івано-Франківськ)
Переможець абсолюту ЛЧ-4
Переможець Іспанської Фієсти
Чемпион ТНП Гран-при 2008-2009 в складі 12ua
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 13:11 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 18:51
Сообщений: 1065
Откуда: Запорожье
Ukrainian Patriot писал(а):
http://football.sport.com.ua/news.php?id=68094 - цікаве інтерв'ю з Йожефом Сабо.
Після інтерв'ю йде реклама, я довго сміявся :D

7-40 – Элитные копии часов. Киев
http://www.7-40.in.ua/index.php :lol:

Гыгы :D

P.S. А что за реклама?

_________________
Вице-чемпион КЧ-2
Бронзовый призер КЧ-3
Чемпион ФФП-2007
Обладатель Кубка ТСА-2007/08
Дважды вице-чемпион Noroc F1 Manager 2008

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 14:02 
Не в сети
Тренер Запорожья
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 23:58
Сообщений: 4042
Откуда: Киев
По ТВ ещё крутят: "740 - файні телефонні сигнали" :D


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 15:15 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 фев 2008 16:11
Сообщений: 1241
Откуда: Славне місто ЛЬВІВ!!!
кльова реклама;)

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Чемпіон КЧ-5 у складі збірної ЛЬВОВА


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 17:55 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 май 2008 18:00
Сообщений: 2653
аааааааааааааааааааа Ворсклаааааааа :foot:

_________________
Отношение мужчины к женщине - это течение двух рек одна вдоль другой; временами они почти сливаются, а затем вновь расходятся и текут дальше. Это и есть секс.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 17:57 
Не в сети
Тренер Запорожья
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 23:58
Сообщений: 4042
Откуда: Киев
Поздравляю Ворсклу с Кубком :beer:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 17:58 
Не в сети
Нац. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2008 18:51
Сообщений: 1065
Откуда: Запорожье
Поздравляю полтавчан с Кубком!

Наконец-то, в 21-м веке появился новый обладатель этого трофея :)

_________________
Вице-чемпион КЧ-2
Бронзовый призер КЧ-3
Чемпион ФФП-2007
Обладатель Кубка ТСА-2007/08
Дважды вице-чемпион Noroc F1 Manager 2008

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 18:00 
Не в сети
Мол. сборная
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2008 18:23
Сообщений: 589
Откуда: Ужгород
Ворскла молодці втерли носа кротам :vorskla: :vorskla: :vorskla: :vorskla: !!!!!!!!

_________________
Неофициальный абсолютный чемпион ЛЧ 6
Деревяна Медаль 2 сезону РуРу

Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 18:11 
Не в сети
U-17
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 сен 2008 14:37
Сообщений: 161
Откуда: Киев
Надо прятатть Годуляна 8)
Полтаву с победой! :beer: :Bravo:

_________________
Die another day,but today - zabey!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЧУКР - 2008/2009
СообщениеДобавлено: 31 май 2009 18:17 
Не в сети
Тренер Харькова
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 фев 2008 22:56
Сообщений: 1978
Откуда: Харьков
Интересно получается. В этом сезоне был на двух выездах с Металлистом. В Киеве - Металлист выиграл, Динамо выиграло чемпионат. В Полтаве - Металлист выиграл, Ворскла выиграла кубок.
Никто в следующем сезоне не хочет в гости позвать? :D

_________________
Чемпион ЛЧ-10
Чемпион КЧ-10
Чемпион ЛЧ-11


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 357 ]  На страницу Пред.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB